SUPŠ a ZUŠ Zámeček

Studijní obory, které škola nabízí najdeš ZDE

Web školy: www.zamecek.cz

FB: facebook.com/supszamecek

Dny otevřených dveří:

  • V úterý 12. 10. 2023 (9:00-18:00) se otevírá Zámeček – obě budovy školy! Den otevřených dveří pro zájemce.
  • Ve čtvrtek 7. 11. 2023 (13:00-18:00) pořádáme KONZULTAČNÍ den otevřených dveří „Ukaž, co umíš“ se školním mini-jarmarkem na Zámečku.

Nabízíme Přípravný kurz k talentové zkoušce na SŠ. Probíhá od října do prosince a lze do něj nastoupit po domluvě i kdykoli v průběhu. Bližší informace na:  724 848 505 nebo ateliery@zamecek.cz

Zveme zájemce o studium (malba, grafický design, fotografie, kamenosochařství a restaurátorství kamene) i všechny další návštěvníky.

Pro uchazeče zajistíme:

  • konzultace s vedoucími oborů (Jan Schýbal – foto, Jan Souček – grafika, Stanislav Poláček – malba, Jaroslav Šindelář – prostorová tvorba, kamenosochařství)
  • přijímačky nanečisto (Libor Žižka)
  • přijímací zkoušky – jak na ně – (Eva Bednářová, Eva Tomášková)

Speciální pozvání patří zájemcům o studiu na Zámečku, osmákům a deváťákům ze ZŠ a žákům ZUŠ. Přijďte zkonzultovat své výtvarné práce, které budete předkládat u talentové zkoušky. Vyzkoušejte si část talentové zkoušky nanečisto, seznamte se se zadáním kreativních testů z předchozích let. Těšíme se na vás!

SUPŠ a ZUŠ Zámeček je první střední uměleckou školou založenou v Plzni, v roce 2020 oslavil 25 let! Romantické prostředí zámečku na skále s výhledem na Plzeň je jako stvořené pro uměleckou školu.

Kompetence absolventů:

  • ODBORNÉ kompetence absolventů jsou podrobně popsány u každého studijního oboru na stránkách školy ZDE
  • MĚKKÉ kompetence, které mají naši absolventi jsou kreativita, samostatnost, flexibilita, celoživotní rozvoj

Reference absolventů (aneb proč si vybrat Zámeček) ZDE

Zajímá tě tahle škola? Chceš se na něco zeptat? Zeptej se Milady Kolářové: piš na ateliery@zamecek.cz nebo volej na 724 848 505

Individuální návštěva školy – Nestihli jste dny otevřených dveří? Nevadí! Školu můžete navštívit KDYKOLI – stačí si domluvit termín.

SUPŠ Zámeček v Plzni zve na virtuální den otevřených dveří:

Přejít nahoru