Posviť si na budoucnost 2023 – registrace pro návštěvníky spuštěna

Festival středních škol Posviť si na budoucnost se letos bude konat v pátek 13.10. a v sobotu 14.10. v areálu DEPO2015. Můžete se těšit na vystavovatele z řad středních škol z celého Plzeňského kraje, kterých je už nyní registrováno přes 30.

Zveme všechny žáky a žákyně 8. a 9. ročníků základních škol, které čeká rozhodování, jaký obor a jakou střední školu za pár měsíců napsat na přihlášky. Také zveme jejich rodiče a jejich pedagogy. Pátek je jako obvykle určený celým třídním kolektivům, a proto spouštíme již dnes REGISTRACI pro návštěvníky. Prosíme registrující pedagogy o dodržování stanoveného limitu 200 osob na hodinový časový úsek. Sobotní termín je pak otevřený jednotlivcům samotným nebo v doprovodu rodičů.

Jako každý rok můžete i letos využít k přípravě na akci Festivalovou kartuonline verzi i ke stažení a tisku. Naše metodika Vám poradí, jak s kartou pracovat. I rodiče najdou na webu svou rodičovskou metodiku, která jim pomůže v nastavení strategie, jak podpořit svého potomka v rozhodování.

Na webových stránkách festivalu posvitsinabudoucnost.cz, na Instagramu posvit_si a na Facebooku posvitsinabudoucnost si můžete všimnout nového designu plného dívčích a chlapeckých obličejů vyjadřujících různé emoce ohledně volby střední školy. Originální návrh designu zpracovala studentka Nerudovky (Střední odborné školy obchodu, užitého umění a designu, Plzeň), za což moc děkujeme.

Pro další aktuality o festivalu a celém tématu volby střední školy sledujte naše stránky a sociální sítě.

Přejít nahoru