Program festivalu v pátek 13.11.2020

Program festivalu v pátek 13.11.2020

Listopadový pátek třináctého letos můžete využít k plánování budoucnosti z pohodlí domova 🙂

Vystavujících středních škol máme 31 a kromě jedné je můžete 13.11. dopoledne navštívit. Stačí si prohlédnout jejich profil (v záložce Střední školy), tam najdete kromě obvyklých věcí, jako jsou nabízené obory, webová stránka školy, kontaktní osoba, také méně obvyklé věci, videa a ODKAZ NA ONLINE SCHŮZKU (oranžový řádek v profilu školy hned nahoře).

V každém odkazu je vidět časový údaj, od kolika hodin do kolika bude škola přístupná online. Stačí na odkaz kliknout a připojit se na schůzku, kde vám na všechny vaše otázky bude odpovídat zástupce dané školy. (Návody, jak se na schůzky v MS Teams připojit, jsou na stránce Střední školy nahoře.)

Během tohoto festivalového pátku budou všem návštěvníkům k dispozici také kariéroví poradci z Úřadu práce a z Info Kariéry. K jednotlivým poradcům se můžete připojovat odsud: https://www.posvitsinabudoucnost.cz/poradci-online/

Odpoledne pak můžete sledovat živé vysílání se zajímavými hosty. Vysílání uvidíte přímo na úvodní stránce posvitsinabudoucnost.cz, kde poběží stream z You Tube. Program živého vysílání je určen nejen žákům, ale také jejich rodičům a kariérovým poradcům ze škol. Celý program ZDE.

Po celý den bude návštěvníkům k dispozici také chat, kam mohou psát své dotazy.

Rádi bychom připoměli, že je důležité se na živé setkání se školami předem připravit. K tomu slouží Festivalová karta. V její první části si uděláte přehled o svých silných stránkách, nasbíráte zpětnou vazbu od lidí ve vašem okolí, jejichž názory vám mohou pomoci. V druhé části si pak rozmyslíte a připravíte otázky, které chcete zástupcům škol položit. S takovou přípravou se pak nemusíte bát s nimi hovořit.

Těšíme se na vás!